Statywy zawsze potrzebny na łowisku

Statyw Phantom Ultralite

Solidnie wykonane statywy wędkarskie to profesjonalne produkty. Są one proste w montażu i demontażu, co wpływa na komfort ich używania.

Na wielu łowiskach zachodzi potrzeba używania takich akcesoriów, jak statyw wędkarski. Z uwagi na to producenci tego typu sprzętu, dołożyli wszelkich starań, aby był on lekki, wytrzymały, estetycznie wykonany, jak również łatwy do transportowania. Wyroby, które idealnie spełniają to zadanie, znajdują się również w ofercie naszego sklepu internetowego. Proponujemy najnowocześniejsze statywy wędkarskie, których wysoka jakość idzie w parze z ich bardzo przystępną ceną. Dzięki masywnej obudowie, statyw wędkarskie z naszego sklepu, są odporne na odkształcenia. Produkty te mogą być używane w każdych warunkach atmosferycznych, również w czasie silnego zawilgocenia powietrza.

Statywy wędkarskie najlepszych marek

Statyw Phantom Hybrid Ultralite
Statyw Phantom Hybrid Ultralite

Bezawaryjne statywy wędkarskie mogą być używane również bez względu na rodzaj łowiska. Proponowane przez nas produkty mogą posiadać wysokość regulacji boos barów, oszacowaną na wartość 20 cm. Elementy te są wyposażone w uchwyty do końcówek z kontrolą ich położenia. Zapakowane w pokrowiec statywy wędkarskie zachowują stabilność, nawet na grząskim podłożu. Zostały one wykonane z duraluminium, pomalowanego proszkowo na kolory idealnie wtapiające się w otoczenie. Po rozstawieniu nóżek, istnieje możliwość ich blokady w dowolnym położeniu. Odbywa się to przy pomocy specjalnie dobranych, nierdzewnych docisków. Dzięki temu, rekomendowane przez nas statywy wędkarskie, nie zmieniają swojego położenia.

Warto przeczytać: Płynny pokarm to wysoka jakość i skuteczność

Wysokiej jakości statywy wędkarskie to akcesoria, które mogą znaleźć się w podstawowym wyposażeniu każdego poławiacza ryb. To produkty stworzone bardzo starannie, co potwierdza ich jakość i estetyczny wygląd.

Dane firmy: