Płynny pokarm to wysoka jakość i skuteczność

Olej rybny - Fish feed 500ml

Skoncentrowany płynny pokarm to produkt, który wyróżnia się optymalnie dobraną zawartością tłuszczu. Dzięki temu jest to wysokiej jakości przynęta.

Dostępny w naszym stałym asortymencie płynny pokarm, może być bardzo efektywną przynętą, stosowaną bez względu na rodzaj łowiska. Produkt ten świetnie sprawdzi się, zarówno u początkujących poławiaczy ryb, jak i u osób mających bardzo duże doświadczenie w łowieniu karpi. Polecany przez nas pokarm jest pakowany z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Produkt ten świetnie nadaje się także do dipów i jako dodatek do miksów, a także do polewania pelletów, zanęt czy też tworzenia mieszanek partykularnych. Polecany przez nas płynny pokarm stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na zwiększeniu ilości swoich dotychczasowych połowów, bez potrzeby inwestowania środków finansowych w zaawansowany technologicznie sprzęt.

Płynny pokarm – doskonały do zanęty

Płynny pokarm -Melasa karpiowa 500ml
Melasa karpiowa 500ml

Opracowany bardzo starannie płynny pokarm, zawiera optymalną ilość naturalnych kwasów tłuszczowych, w tym także aminów, co wpływa na efektywność połowów. Produkt ten zapewnia dużą dawkę tłuszczu i może być dodawany do przynęty, aby wzmocnić jej skuteczne działanie. Pozwala to na łowienie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych i w miejscach, gdzie ilość brań uległa gwałtownemu spadkowi, z powodu zbyt silnego nurtu. Polecany przez nas pokarm, może być zabierany na każde łowisko. Warto użyć go również do spodków i siatek rozpuszczalnych. Polecany przez nas pokarm nie powoduje zmiany właściwości fizycznych i chemicznych materiałów PVA.  

Czytaj także: Pellet na karpie, skuteczny w każdych warunkach

Dobrej jakości płynny pokarm może być uzupełnieniem tworzonych zanęt pelletowych czy mieszanek partykularnych. To produkt bardzo ekonomiczny w użyciu, zawierający kwasy aminowe.

Dane firmy: