Pellet na karpie, skuteczny w każdych warunkach

tandembaits.com - sklep z bogatym asortymentem dla wędkarzy karpiowych

Wykorzystywany do połowów ryb pellet na karpie to produkt dostępny w ekonomicznych opakowaniach. Dzięki temu można go wygodnie zabierać na łowisko, jak również przechowywać bez ryzyka przeterminowania czy też dostania się do wnętrza opakowania zanieczyszczeń lub wody.

Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych pellet na karpie to skuteczna, a jednocześnie wysokiej jakości przynęta. Ten haczykowy granulat karpiowy gwarantuje dużą skuteczność połowów, odbywających się także w bardzo trudnych łowiskach, przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Proponowany przez nasz sklep internetowy pellet na ryby nie powoduje zanieczyszczenia wody w łowisku.

Pellet na karpie – skuteczne działanie w każdych warunkach

Carp Food Mix Pellets/10kg
Carp Food Mix Pellets/10kg

W pełni biodegradowalny, jak również bezpieczny dla organizmów żyjących w łowisku pellet na ryby, to produkt, który jest dostępny w różnych opakowaniach. W zależności od indywidualnych preferencji danego poławiacza ryb, może on zdecydować się na produkt zawierający kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt gram tego naturalnego granulatu haczykowego na karpie. Oferowany przez nas pellet na karpie to produkt, który powstał na bazie wieloletnich doświadczeń najlepszych wędkarzy na świecie.

Jakie zalety ma pellet na ryby?

Wydajny w użyciu pellet na karpie powinien znaleźć się w stałym asortymencie każdego poławiacza ryb, zarówno tego, który zajmuje się tym zawodowo, jak i amatorsko. To skutecznie działający granulat karpiowy haczykowy, który pobudza aparat węchowy u ryb, co wpływa na skuteczność połowów. Proponowany przez nas pellet na ryby jest wzbogacony naturalnymi składnikami, które wyróżniają się stosunkowo wolnym rozpuszczaniem w wodzie stojącej.

Zobacz też: Płynny pokarm to wysoka jakość i skuteczność

Powszechnie stosowany pellet na karpie jest granulatem karpiowym haczykowatym, który może być wykorzystywany do połowu, nawet bardzo dużych osobników. Produkt ten sprawdzi się na każdym typie łowiska.

Dane firmy: