Namiot wędkarski to sprzęt najwyższe jakości wykonania

Namiot Phantom Base

Podstawowym wyposażeniem każdego poławiacza ryb jest namiot wędkarski. Powinien on być wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych.

Proponowany przez nasz sklep internetowy namiot wędkarski wyróżnia się wysoką jakością, która idzie w parze z bardzo przystępną ceną. To produkt dokładnie przetestowany przez wielu zawodowych poławiaczy ryb, jak i osoby amatorsko oddające się temu hobby. Odpowiednio dobrany namiot wędkarski jest produktem wyposażonym w wiele udogodnień, co wpływa na komfort jego użytkowania. Może on być także wyposażony w stabilny, aluminiowy stelaż i materiał w postaci wysokiej jakości nylonu. Ponadto namiot wędkarski z wypinaną podłogą z PCV i trwałymi zamkami błyskawicznymi, umożliwia bardzo łatwe jego przystosowanie do indywidualnych potrzeb danej osoby.

Namiot wędkarski o solidnej konstrukcji

Przedsionek do namiotu wędkarskiego
Przedsionek do namiotu

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się namiot karpiowy. Jest to produkt niezbędny dla każdej osoby planującej nieco dłuższy pobyt na łowisku, bez względu na porę roku. Rekomendowany przez nas wyrób jest wykonany z wodoodpornego i bardzo trwałego materiału, który nie ulega przetarciu, odbarwieniu czy matowieniu. Nowoczesny namiot karpiowy jest bardzo łatwy do składania i rozkładania. Produkt ten został dokładnie przetestowany przez amatorów i zawodowych poławiaczy ryb, co potwierdza jego funkcjonalność. Mocny stelaż wraz z rozporkami wyróżnia się niską wagą i solidnością. Okna i drzwi mogą posiadać wbudowane moskitiery, co chroni przed atakiem owadów.

Czytaj również: Siatka rozpuszczalna w wodzie do PVA

Nowoczesny namiot wędkarski przyda się każdej osobie planującej dłuższe zasiadki na łowisku. To konstrukcja lekka, łatwa do składania i rozkładania.

Dane firmy: