Siatka rozpuszczalna w wodzie do PVA

Siatka zapasowa PVA na kulki

Siatka rozpuszczalna w wodzie jest produktem całkowicie biodegradowalnym. Stanowi ona element zestawu PVA, przeznaczonego do łowienia karpi w wodach stojących i płynących.

Proponowana przez nasz sklep internetowy siatka rozpuszczalna w wodzie nie wpływa na zaburzenie naturalnego pH akwenu, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, szczególnie temperatury powietrza. Produkt ten jest dostępny w naszej ofercie, w bardzo atrakcyjnej cenie. To wysokiej jakości wyrób, który przypomina swoją strukturą tradycyjny materiał, używany niegdyś do produkcji pończoch. Proponowana przez nas siatka rozpuszczalna w wodzie jest w całości wykonana z materiału, którym jest nić PVA. Może ona być naciągnięta na tubę bądź też zwinięta na krążkach jako zapasowy wyrób. Dzięki otwartemu zwrotowi, zapobiega ona uwięzieniu powietrza wewnątrz konstrukcji, zbudowanej na żerowisku.

Mocna siatka rozpuszczalna w wodzie

Tunel PVA 7 m
Tunel PVA 7 m

Nowoczesna siatka zanętowa stanowi doskonale rozwiązanie, zarówno dla początkującego poławiacza karpi, jak i osoby zaawansowanej, która liczy na bardzo obfite branie. Produkt ten jest dostępny w naszym sklepie internetowym wraz ze wszystkimi wymaganymi atestami i certyfikatami, co potwierdza jego wysoką jakość. To wyrób oznaczony międzynarodowym symbolem CE, co oznacza, że jest on aprobowany przez wszystkie kraje Unii Europejskiej. Dzięki temu rekomendowana przez nas siatka zanętowa może być używana we wszystkich krajach członkowskich wyżej wymienionego związku państw. To produkt, który przyda się w trakcie organizowanych zasiadek karpiowych, nawet na bardzo trudnych łowiskach, gdzie branie jest słabe bądź też z różnych przyczyn znikome. Siatka zanętowa z naszego sklepu internetowego może posiadać różną gęstość splotu. Oferujemy produkt bardzo wąski, który znacznie wolniej rozpuszcza się w wodzie.

Czytaj więcej: Zanęty karpiowe w nowoczesnym wędkarstwie

Oryginalna siatka rozpuszczalna w wodzie jest jednym z elementów PVA. Produkt ten przyda się na zasiadkach organizowanych w trakcie połowu karpi.

Dane firmy: