Taśma wysokotemperaturowa idealne do połączeń rur i izolacji

Taśma aluminiowa samoprzylepna

Solidna taśma wysokotemperaturowa, dostępna w łatwych do przechowywania rolkach, jest idealnym materiałem, przeznaczonym do uszczelniania rur w systemie ogrzewania i wentylacji. Produkt ten można wykorzystać do zabezpieczenia rur narażonych przed działaniem chemikaliów.

W różnych dziedzinach przemysłu, w których wykorzystuje się instalacje narażone na działanie negatywnych czynników zewnętrznych, doskonale sprawdza się taśma wysokotemperaturowa. Produkt ten wykazuje podwyższoną odporność na działanie różnego typu związków chemicznych. To świetny sposób na uszczelnienie rur, a także poszczególnych elementów, składających się na system ogrzewania bądź też wentylacji. Dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego taśma wysokotemperaturowa jest bardzo łatwa do nakładania. To produkt w postaci samoprzylepnej. Powierzchnia pokryta grubą warstwą kleju bardzo, dobrze przylega do każdego elementu.

Taśma wysokotemperaturowa do rur w systemach CO i w wentylacji

Taśma aluminiowa samoprzylepna
Taśma aluminiowa samoprzylepna

W atrakcyjnej cenowo ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się ceniona przez hydraulików i osoby zajmujące się uszczelnianiem rur w systemie ogrzewania, taśma aluminiowa izolacyjna. To produkt, który można stosować w miejscach bezpośrednio narażonych na bardzo wysokie temperatury. Wyrób ten ma optymalnie dobraną szerokość, dzięki czemu nie ma potrzeby klejenia jego kilku warstw. To produkt wykazujący się dobrym przewodnictwem termicznym i elektrycznym. Jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z działania wody. Taśma aluminiowa izolacyjna z naszego asortymentu została poddana licznym testom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych, co potwierdza jej wysoką jakość i przydatność w różnych dziedzinach przemysłu.

Warto sprawdzić: Mastyki ogniotrwałe to preparat odporny na działanie wysokiej temperatury

Szerokie zastosowanie takiego produktu, jak taśma aluminiowa izolacyjna sprawia, że jest to uniwersalny wyrób, przeznaczony do uszczelniania rur i innych elementów, wystawionych na działanie wysokiej temperatury powietrza. Produkt ten nie zmienia swoich właściwości, nawet w kontakcie z chemikaliami.

Dane firmy: