Mastyki ogniotrwałe to preparat odporny na działanie wysokiej temperatury

Kit / mastyka ognioodporna Premium Czarna - 1250°C

Pozbawione dodatku azbestu mastyki ogniotrwałe to preparaty przeznaczone do uszczelniania rur, kotłów, kominków żeliwnych, a także naprawy drobnych pęknięć w aplikacjach wysokotemperaturowych. Wyżej wymienione preparaty mają doskonałe właściwości fizyczne i chemiczne.

Osoby, które zawodowo lub amatorsko zajmują się naprawą kotłów, pieców, kominków, grilli i innych aplikacji wysokotemperaturowych, często poszukują nowoczesnych preparatów, przeznaczonych do usuwania drobnych pęknięć. Do tego celu doskonale nadają się mastyki ogniotrwałe. To produkty pozytywnie zaopiniowane przez wielu klientów, zarówno firmowych, jak i indywidualnych. Preparaty te znajdują się również w ofercie naszego sklepu internetowego. Mastyki ogniotrwałe to wyroby w ekonomicznych opakowaniach, które są łatwe do stosowania i nie wymagają czasochłonnego procesu rozrabiania.

Mastyki ogniotrwałe- preparaty przeznaczone do wykonywania napraw pieców

Kit / mastyka ognioodporna Premium Czarna - 1250°C
Kit / mastyka ognioodporna Premium Czarna – 1250°C

Coraz większą popularnością cieszą się kity odporne na działanie bardzo wysokiej temperatury powietrza, dochodzącej nawet do 1250 stopni Celsjusza. Preparaty te można wykorzystywać do wykonywania generalnych remontów, konserwacji, a także drobnych napraw w używanych przez siebie piecach, grillach i innych konstrukcjach, narażonych na działanie otwartego źródła ognia. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego kity są zaliczane do klasy premium. To produkty w postaci spójnej masy o konsystencji kitu. Jest ona niemal natychmiast gotowa do użycia, po wyjęciu z opakowania. Produkt ten przyda się właścicielom kominków i pieców zasilanych paliwem stałym. Nasze kity zostały pozytywnie zaopiniowane, ponieważ poddano je wielu testom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych.

Przeczytaj także: Uszczelniacz połączeń gwintowych zapewnia szczelność instalacji

Wykorzystanie takich preparatów, jak mastyki ogniotrwałe do wykonywania napraw w piecach, kotłach lub kominkach, pozwala cieszyć się bezawaryjnym działaniem tych urządzeń. Preparaty te są w stanie zniwelować drobne uszkodzenia w postaci pęknięć.

Dane firmy: