Siatka z włókna szklanego podnosi odporność powierzchni na wysokie temperatury

SIATKA Z WŁÓKIEN SZKLANYCH

Odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie bardzo wysokiej temperatury powietrza siatka z włókna szklanego, to produkt dostępny w rolkach. Jego zastosowanie pozwala na zbrojenie tynków wewnętrznych i zewnętrznych.

Właściciele firm, którzy zajmują się zawodowo zbrojeniem tynków wewnętrznych i zewnętrznych, a także elementów izolacyjnych w systemach wykończeniowych, pozytywnie zaopiniowali produkt, którym jest siatka z włókna szklanego. Jest to materiał budowlany o optymalnie dobranym rozmiarze oczek, wynoszącym 5 x 5 mm. Szerokość rolki, na której znajduje się produkt, jakim jest siatka żaroodporna, wynosi 1 m. Wyrób ten można przymocować do wybranej powierzchni przy pomocy kleju wodoodpornego Vitcas HB 60 bądź też gładzi ognioodpornej Vitcas HRP.. Polecana przez wielu klientów siatka z włókna szklanego jest wodoodporna, a także nie zmienia swojej struktury pod wpływem działania związków alkalicznych.

Siatka z włókna szklanego – odporna na działanie alkaliów

SIATKA Z WŁÓKIEN SZKLANYCH
SIATKA Z WŁÓKIEN SZKLANYCH

Odporna na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, a także działanie różnego typu związków chemicznych siatka żaroodporna, to wyrób, który można wygodnie zamówić również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Jest on polecany osobom, którym zależy na tym, aby posiadać trwałe materiały budowlane, przeznaczone do wykonywania zbrojenia tynków zewnętrznych i wewnętrznych bądź też izolacji systemów wykończeniowych. To produkt pokryty żywicą akrylową. Siatka żaroodporna jest elastyczna i trwała Produkt nadaje się do nakładania, zarówno na stare, jak i nowe konstrukcje tynków. Ta dobrej jakości siatka z włókna szklanego ma wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

Może Cie zainteresować: Sznur wysokotemperaturowy niezbędny w każdym piecu węglowym i na drewno

Przeznaczona do zbrojenia tynków i elementów izolacji systemów wykończeniowych siatka z włókna szklanego, to niezbędny materiał budowlany, mający bardzo szerokie zastosowanie. Produkt ten jest dostępny w łatwych do wykorzystania rolkach.

Dane firmy: