Sznur wysokotemperaturowy niezbędny w każdym piecu węglowym i na drewno

Sznur Żaroodporny Miękki Biały

Wykonany bardzo solidnie sznur wysokotemperaturowy jest dostępny w kolorze białym. To produkt, który jest w stanie wytrzymać temperaturę, osiągającą wartość nawet do 550 stopni Celsjusza.

Właściciele przedsiębiorstw, a także klienci indywidualni, którzy potrzebują produktów do uszczelniania miejsc narażonych na działanie bardzo wysokiej temperatury powietrza, dochodzącej do wartości powyżej 500 stopni Celsjusza, mogą zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Znajduje się w nim sznur wysokotemperaturowy. To produkt pozytywnie oceniony przez wielu specjalistów, zajmujących się budową i zabezpieczeniem drzwiczek oraz szyb pieców lub kominków. Proponowany przez nas sznur nadaje się do łączenia i uszczelniania systemów kominowych z piecami, a także tych miejsc, w których wymagana jest ochrona przed otwartym źródłem ognia i stałą, bardzo wysoką temperaturą powietrza.

Sznur wysokotemperaturowy – odporny na działanie temperatury powyżej 500oC

Sznur Żaroodporny Miękki Biały
Sznur Żaroodporny Miękki Biały

Mocny sznur jest produktem bardzo łatwym do montażu. Ma on bardzo miękką, plastyczną strukturę. Jego luźny splot, wykonany ze specjalnie dobranej przędzy, daje gwarancję skutecznego uszczelniania drzwiczek i szyb, znajdujących się pomiędzy częściami składowymi pieców oraz kominków. Dobrej jakości sznur wysokotemperaturowy z naszego asortymentu jest produktem, który został poddany wielu testom, przeprowadzony w niezależnych ośrodkach badawczych. Daje to gwarancję tego, że sznur ten przetrwa w doskonałym stanie przez bardzo długi czas, bez względu na częstotliwość występowania temperatury, powyżej 500 stopni Celsjusza. Montaż tego elementu odbywa się za pomocą kleju do sznurów Vitcas RA. Czynność ta nie zajmuje zbyt wiele czasu i nie wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności.

Może Cie zainteresować: Grill murowany to trwałość na lata

Bardzo plastyczny sznur wysokotemperaturowy może znajdować się w miejscach, w których wymagane jest uszczelnienie zakamarków i krawędzi, znajdujących się w konstrukcji drzwiczek oraz szyb, popularnych urządzeń grzewczych w postaci pieców lub kominków. To produkt dostępny w kolorze białym.

Dane firmy: