Turbosprężarki to nieodzowny element silników maszyn rolniczych

Turbosprężarka Caterpillar C6.6 / C7.1

Atestowane i certyfikowane turbosprężarki to elementy pasujące do większości najpopularniejszych modeli maszyn budowlanych i rolniczych. To produkty odpowiadające za podwyższenie objętości skokowej danego silnika.

Sprawne działanie silników w maszynach rolniczych, w sprzęcie ciężkim i budowlanym, gwarantuje szybsze wykonywanie różnego typu prac, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Aby móc zrealizować ten cel, należy zamontować urządzenia odpowiadające za podwyższenie objętości skokowej konkretnego modelu silnika. Zadanie to spełnią proponowane przez nasz sklep internetowy turbosprężarki. Są to kompletne akcesoria, wyposażone w kanały olejowe, łożyska i pierścienie uszczelniające. Tworzą one zamknięty układ, wyróżniający się sprawnym, bezawaryjnym działaniem, niezależnie od stopnia wyeksploatowania danego silnika. W obudowie, którą posiadają proponowane przez nas turbosprężarki zauważyć można wlot zimnego powietrza, przewody olejowe i wylot gorących spalin. To elementy znanych i cenionych producentów, co stanowi gwarancję ich najwyższej jakości, a także odporności na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Turbosprężarki o wysokich parametrach technicznych

Turbosprężarka Perkins 1004
Turbosprężarka Perkins 1004

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest kompletna turbosprężarka. To produkt, którego wysoka jakość idzie w parze z bardzo korzystną ceną. Polecana turbosprężarka to produkt udoskonalony. Został on zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby doskonale spełniać swoje podstawowe zadanie. Umożliwia on poprawną pracę silnika przy jego bardzo niskich lub też średnio niskich obrotach. Cechą charakterystyczną każdej turbosprężarki z naszego sklepu internetowego, jest posiadanie zmiennej geometrii łopatek. Zmiana kąta nachylenia łopatek umożliwia efektywniejszy przepływ gazów. Pozwala to na rozruch silnika i jego efektywną pracę, nawet przy skrajnie niskich obrotach. Pragniemy nadmienić, że każda rekomendowana przez nas turbosprężarka trafia do klienta wraz z potrzebnymi akcesoriami. To produkt rekomendowany przez wszystkie kraje Unii Europejskiej, oznaczony międzynarodowym certyfikatem CE.

Zobacz również: Tłok Cummins, komplet to wymiany w silniku

Nowoczesna turbosprężarki to produkty wpływające na ekonomikę i efektywność działania silnika przy niskich obrotach. Wyroby te są bardzo łatwe do montażu i niekłopotliwe w demontażu.

Dane firmy: