Tłok Cummins, komplet to wymiany w silniku

Tłok z pierścieniami Perkins 403 / 404 STD

Tłok Cummins jest sprzedawany w komplecie ze sworzniem i zapinkami sworznia. To wyrób znanej i cenionej marki, specjalizującej się w tworzeniu najlepszych podzespołów do maszyn rolniczych, budowlanych i sprzętu ciężkiego.

Proponowany przez nasz sklep internetowy tłok Cummins stanowi wysokiej jakości element składowy o odpowiedniej komorze i średnicy. Wyrób ten to całkowity odlew, wykonany ze starannie dobranych materiałów, co potwierdza jego jakość i odporność na korodowanie. Rekomendowany przez nas tłok powinien być zamawiany w odpowiednim rozmiarze. Dzięki temu można go idealnie dopasować do posiadanego pojazdu mechanicznego. wyposażonego w wysokoprężny silnik. Oferowany przez nas tłok kompletny Cummins jest bardzo łatwy do montażu i demontażu. Produkt ten może być starannie oczyszczony ze wszelkiego typu osadów czy nalotów, ponieważ bez problemu można go wyjąć i poddawać zabiegom konserwującym, przy użyciu odpowiednio dobranych środków chemicznych.

Tłok Cummins – jak wybrać odpowiedni produkt?

Tłok z pierścieniami Cummins B3.3 STD
Tłok z pierścieniami Cummins B3.3 STD

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się tłok z pierścieniami Cummins. Jest to produkt, który stanowi część zamienną do maszyn budowlanych. Produkt ten gwarantuje sprawne działanie silników diesla. Odpowiada on za bezawaryjną pracę wyżej wymienionego urządzenia, jak również przedłuża jego intensywną eksploatację. Proponowany przez nasz sklep internetowy tłok wyróżnia się zastosowaniem do jego produkcji materiałów odpornych na wszelkiego typu niekorzystne czynniki zewnętrzne. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także inne akcesoria, przeznaczone do urządzeń marki Cummins. Można zdecydować się na pompy, wtryskiwacze lub sterowniki wyżej wymienionej marki. To elementy o wysokiej wydajności i potwierdzonej niezawodności, które przetrwają w doskonałym stanie przez bardzo długi czas, redukując koszty eksploatacji, związane z obsługą wybranej maszyny rolniczej, budowlanej czy sprzętu ciężkiego.

Zobacz też: Filtr Kubota

Solidnie wykonany tłok Cummins stanowi element składowy wybranego silnika wyżej wymienionej marki. To produkt posiadający wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości.

Dane firmy: