Filtr Kubota

intermachines.pl - Części zamienne do ciągników, koparek i silników.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów filtr Kubota gwarantuje nieprzerwaną pracę maszyn budowlanych, rolniczych, a także silników Kubota. W szerokiej gamie produktów zaliczanych do tej kategorii, znajdują się filtry hydrauliczne, filtry oleju, powietrza, paliwa i filtry olejowe.

Decydując się na oryginalny filtr Kubota można mieć pewność, że jest to element niezbędny do prawidłowego działania każdej maszyny budowlanej, przemysłowej i rolniczej, z silnikiem Kubota. Produkt ten zapewnia najwyższą jakość i niezawodność pracy pojazdów i maszyn ciężkich, które nierzadko są bardzo intensywnie eksploatowane przez większą część dnia. Niezawodny filtr Kubota przeznaczony do koparek, ładowarek, ciągników, traktorów czy minitraktorków wyżej wymienionej marki, jest kompatybilny z silnikami Kubota z serii Z, V, S, D, F, a także wszystkich maszyn pracujących z silnikami jednocylindrowymi. Oryginalny filtr Kubota może być zakładany w traktorach Kubota GL 200, KL 25, KL 38, KT 230, GB 170 czy GL 201.

Filtr Kubota dedykowany do maszyn rolniczych i sprzętu ciężkiego z silnikiem Kubota

Nowoczesna część zamienna, jaką jest oryginalny filtr Kubota, to produkt, który można dopasować do maszyn i pojazdów japońskiej marki Kubota. Wyrób ten wyróżnia się trwałością, niezawodnością i wydajnością działania. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można oryginalny filtr Kubota objęty gwarancją producenta na jego bezawaryjne działanie. To funkcjonalna część zamienna, dzięki której można pozbyć się wszelkiego typu zanieczyszczeń, powodujących szybsze uszkodzenie poszczególnych podzespołów i części składowych maszyn budowlanych, przemysłowych oraz rolniczych, japońskiej firmy Kubota. Łatwy w montażu i demontażu, a także nie wymagający żadnych zabiegów konserwacyjnych filtr Kubota to nowoczesny produkt, który został poddany wielu testom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych. Stanowi to potwierdzenie jego wysokiej jakości, jak również przydatności w branży rolniczej, maszynowej i przemysłowej.

Oleje silnikowe Kubota wyróżniają się wysokimi parametrami i odpowiednią lepkością. Gwarantuje to ochronę silnika i jego podzespołów w maszynach rolniczych oraz budowlanych, przed korodowaniem, zatarciem czy innego typu awarią.

Dane firmy: