Olej silnikowy zabezpiecza silnik również w maszynach budowlanych

Olej silnikowy Kubota 15W40 20L

Dobrany do modelu maszyny rolniczej i budowlanej olej silnikowy, pełni bardzo ważną funkcję. To produkt zawierający specjalnie dobrane związki chemiczne, zapobiegające uszkodzeniu silnika i jego podzespołów.

Podstawowym zadaniem, jakie spełnia olej silnikowy jest zabezpieczenie silnika i wszystkich jego części składowych przed ryzykiem korodowania, a także poważnej awarii, spowodowanej osadzaniem się różnych zanieczyszczeń. Dobre właściwości smarne, które posiada olej silnikowy, dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego, starannie zabezpieczają komponenty silnika, narażone na ekstremalne przeciążenia. Do tej grupy należą przede wszystkim korbowód i łożyska. Specjalnie dobrany olej silnikowy, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyróżnia się doskonałymi proporcjami chemicznymi. To specjalny wyrób ograniczający odkładanie się nagarów i innych węglowych depozytów w silniku.

Olej silnikowy do maszyn budowlanych i rolniczych

Osoby zainteresowane związkami chemicznymi, mającymi na celu zabezpieczanie silników, mogą zdecydować się na produkty dostępne w naszym asortymencie. Oferujemy oleje silnikowe 15 w 40, dedykowane między innymi pojazdom marki Kubota. To produkty dostępne w ekonomicznych opakowaniach, które starczają na wiele użyć. Rekomendowane przez nas oleje silnikowe 15 w 40 są dostępne w różnych opcjach płatności. Produkty te są zalecane do wszystkich rolniczych silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem, a także silników wysokoprężnych typu wolnossącego, pozbawionych filtra cząsteczek stałych. Rekomendowany olej silnikowy 15 w 40 może być stosowany także w niewielkich silnikach benzynowych, osobowych i dostawczych, montowanych w pojazdach mechanicznych. Przed wlaniem wybranego oleju, należy sprawdzić, czy jest on kompatybilny z modelem posiadanego pojazdu.

Czytaj również: Turbosprężarki to nieodzowny element silników maszyn rolniczych

Nowoczesne oleje silnikowe 15 w 40 stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących przedłużyć żywotność swojego silnika i podzespołów, montowanych w maszynach rolniczych oraz budowlanych. To kompozycja starannie dobranych związków chemicznych, zapobiegających także osadzaniu się nagarów.

Dane firmy: