Kredki pastelowe pomogą rozbudować dziecięcą kreatywność

INSPIRIA - KREDKI PASTELOWE 24 KOL

Nowoczesne artykuły szkolne przydadzą się uczniom uczęszczającym na zajęcia plastyczne, zarówno do publicznych, jak i profilowanych placówek edukacyjnych. W trakcie wykonywania różnego typu prac, wymagane jest posiadanie odpowiednik artykułów. Do tej grupy należą kredki pastelowe.

To produkty wyposażone w sztyfty zawierające suchą pastę w drewnianej obudowie. Wykonywane przy użyciu odpowiedniej techniki produkcyjnej pastelowe kredki, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, swoim wyglądem przypominają tradycyjne przybory do rysowania. Pastela znajdująca się w sztyfcie zawiera glinkę, substancje wiążące i intensywne pigmenty. Dzięki temu polecane przez nas produkty, świetnie nadają się do wykonywania prac plastycznych, w tym malowania bądź też rysowania. Do głównych zalet, jakie posiadają proponowane przez nas kredki pastelowe, należy łatwość posługiwania się nimi, a także możliwość stopniowania intensywności koloru. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można kredki pastelowe inspiria. To zestaw składający się z 24 elementów. Bez problemu może on być wykorzystany na zajęciach plastycznych. Ten komplet pasteli stanowi kompromis pomiędzy tradycyjnymi kredkami, a farbami plakatowymi bądź olejnymi.

Kredki pastelowe w rozbudowanych zestawach

PASTELE SUCHE 12 KOL.
PASTELE SUCHE 12 KOL.

Wyjątkowe artykuły szkolne i artystyczne, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego, spełnią oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. To produkty posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza ich wysoką jakość. Wyroby te wyróżniają się łatwością użycia, a także możliwością osiągnięcia różnych efektów w postaci interesujących gradientów czy też przejść kolorystycznych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się ponadto pastele suche inspiria 12 kolorów. Warto zwrócić uwagę na te produkty, ponieważ są one bardzo miękkie, co wpływa na łatwość ich rozcierania. Dostępne w bogatej gamie kolorystycznej kredki pastelowe suche marki Inspiria mogą zainteresować także uczniów szkół profilowanych, w tym artystycznych. To wyroby, które świetnie nadają się do tworzenia profesjonalnych prac plastycznych. To produkty wykonane z bezpiecznych, naturalnych składników, bez dodatku toksycznych barwników. Gwarantują one perfekcyjne pokrycie kolorem kartek z bloku technicznego lub rysunkowego, niezależnie od ich gramatury. Nowoczesne, pastelowe kredki wpływają na kształtowanie umiejętności plastycznych i rozwijanie pasji, jaką jest malowanie.

Czytaj także: Krzesło do karmienia niemowląt to wygodna pomoc w nauce jedzenia

Dostępne w wieloelementowych zestawach pastelowe kredki mogą zainteresować uczniów szkół podstawowych, którzy uczęszczają na zajęcia plastyczne. To artykuły plastyczne, dedykowane także osobom dorosłym.

Dane firmy: