Chodniki dywanowe mają szerokie zastosowanie

CHODNIK SZNURKOWY PODGUMOWANY ANTYPOŚLIZGOWY - PATCHWORK

Łatwe do czyszczenia chodniki dywanowe to produkty, które mogą zdobić pomieszczenia znajdujące się w domu, mieszkaniu, a także w obiektach komercyjnych. Wyroby te są bardzo odporne na duże natężenie ruchu.

Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, jak również w wielu rozmiarach do wyboru, chodniki dywanowe to produkty zasługujące na szczególną uwagę. Mogą one znaleźć się w holu, korytarzu, przedpokoju, a także biurowej poczekalni. Nowoczesne chodniki dywanowe świetnie sprawdzą się także w hotelach, pensjonatach, a także innych obiektach turystycznych czy lokalach gastronomicznych. Produkty te są dostępne w naszej ofercie w opcji sprzedaż na metry. Mogą one mieć szerokość od 70 do nawet 120 cm. Pozwala to na ich dopasowanie do metrażu danej przestrzeni.

Chodniki dywanowe – nowoczesne produkty w doskonałej cenie

DWUPOZIOMOWY CHODNIK DYWANOWY VOLGA EFEKT 3D
DWUPOZIOMOWY CHODNIK VOLGA EFEKT 3D

Markowe chodniki dywanowe z naszych kolekcji, to atrakcyjna oferta, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wyroby te są dostępne w zróżnicowanym zakresie cenowym, co pozwala na wybór produktu, który jest dopasowany do indywidualnych preferencji i możliwości finansowych danej osoby. Rekomendowane przez nas chodniki posiadają modne przetarcia i efekt 3D. Posiadamy także produkty z eleganckimi wzorami. Zróżnicowane wersje kolorystyczne pozwalają dopasować polecane przez nas chodniki dywanowe do estetyki każdego pomieszczenia. Zastosowanie do produkcji tych wyrobów syntetycznej przędzy, ułatwia utrzymanie ich w czystości i zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych pod wpływem ich eksploatacji.

Zobacz również : Instalacje CO, jak o nią dbać?

Wysokiej jakości chodniki dywanowe to produkty wykonane bardzo starannie. Wyroby te posiadają wiele zalet. Są one funkcjonalne, a jednocześnie estetyczne.

Dane firmy: