Instalacje CO, jak o nią dbać?

PREPARAT CZYSZCZĄCY INSTALACJE C.O. VITCAS CH-SC

Nowoczesne instalacje CO wymagają zastosowania środków do ich ochrony. Stanowi to gwarancję ich trwałości, a także zapobiega ryzyku powstania awarii.

Montowane w domach, mieszkaniach, jak również w pomieszczeniach biurowych instalacje CO, to elementy, które należy regularnie konserwować, aby zapobiegać ryzyku ich uszkodzenia pod wpływem codziennej eksploatacji. W naszym sklepie internetowym znaleźć można atestowane i certyfikowane produkty przeznaczone do ochrony systemów centralnego ogrzewania. Wyroby z kategorii ochrona instalacji CO zawierają unikalne połączenie wielu składników aktywnych, co stanowi niewątpliwą zaletę tego typu produktów. W naszym asortymencie znaleźć można związki chemiczne i preparaty, których głównym zadaniem jest ochrona instalacji CO. Proponujemy wyroby czyszczące, środki typu inhibitory, regeneratory, a także uszczelniacze przecieków. Wszystkie te preparaty spełniają restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej, związane z związkami chemicznymi przeznaczonymi do konserwacji systemów CO.

Instalacje CO – środki do ich konserwacji

Wydajne w użyciu preparaty, których zadaniem jest ochrona instalacji CO, to produkty o starannie skomponowanym składzie. Zabezpieczają one poszczególne elementy systemów CO, znajdujących się w domach, mieszkaniach lub biurach, przed ryzykiem korodowania i powstawaniem osadów z kamienia. Pozwala to zachować doskonałą sprawność systemu ogrzewania centralnego, bez względu na stan wyeksploatowania jego poszczególnych elementów. Wszystkie instalacje CO, regularnie konserwowane przy pomocy oferowanych przez nas preparatów i związków chemicznych, zachowują swoją sprawność energetyczną przez bardzo długi czas. Proponujemy wyłącznie sprawdzone produkty, których skuteczność została potwierdzona w toku przeprowadzonych badań, w niezależnych ośrodkach laboratoryjnych. Oferowane przez preparaty chemiczne, używane zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania, to doskonała ochrona instalacji CO przed ich nieszczelnością.

Nowe i wyeksploatowane instalacje CO wymagają regularnej konserwacji. Tego typu zadanie spełnią preparaty przeznaczone do zabezpieczania poszczególnych elementów systemu centralnego ogrzewania.

Dane firmy: