Pellety jedna z nowoczesnych przynęt

Pellet do methody Original Krill 2mm/1kg

Odpowiednio opracowane pellety przydadzą się także osobom, wykorzystującym do połowu swoich ryb, popularną metod Feeder. Produkty te są dostępne w ekonomicznych opakowaniach.

W naszej stałej ofercie znajdują się markowe pellety, przeznaczone do połowu, nawet bardzo dużych okazów ryb, przy pomocy znanej i cenionej metody Feeder. Jest ona wykorzystywana, zarówno przez początkujących wędkarzy, jak i osoby doświadczone, które swoją pasję przekształciły w zawód. Proponowany przez nasz sklep internetowy pellet do methody wyróżnia się optymalnie dobranym składem. Polecane przez nas pellety są dostępne w opakowaniach o różnej pojemności, co umożliwia wybór tego, który wystarczy na wiele użyć. Osoby wykorzystujące metod Feeder, mogą zaopatrzyć się w polecane przez nas pellety.

Pellety do Method Feeder

Method/Feeder Pellet 2mm/1kg
Method/Feeder Pellet 2mm/1kg

Nowoczesne pellet, przeznaczone do połowu ryb metodą Feeder, sprawdzą się na różnego rodzaju wędziskach. Oferujemy produkty w formie sproszkowanej, jak również granulatu czy bardzo małych kulek o średnicy 2 mm. Są one niezwykle miękkie, co wpływa na szybsze ich rozpuszczanie w wodzie, zarówno tej stojącej, jak i płynącej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się pellety, które mogą zainteresować wszystkie osoby pragnące zwiększyć ilość swoich dotychczasowych połowów. Proponowane przez nas ekstrudowane granulaty wędkarskie o zwartej strukturze, mają konsystencję podobną do plasteliny. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla wędkarzy, którzy są nastawieni na łowienie różnorodnych gatunków ryb, nawet w bardzo trudnych łowiskach.

Pellety do metod Feeder to granulaty wędkarskie o zwartej strukturze. Są one natychmiast gotowe do użycia, co eliminuje potrzebę ich czasochłonnego przygotowywania.

Dane firmy: