Kołowrotek wędkarki o solidnej konstrukcji

Kołowrotek karpiowy Phantom CRX10000

Posiadający wymagane atesty i certyfikaty jakości kołowrotek wędkarski wyróżnia się solidnością, estetycznym wyglądem i wysokimi parametrami technicznymi. Jest to wyrób odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Każdy poławiacz ryb zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest kołowrotek wędkarski. Powinien on znaleźć się na wyposażeniu każdego poławiacza ryb, zarówno osoby zaawansowanej, jaki amatora wybierającego bardzo trudne technicznie łowiska. Rekomendowany przez wielu stałych klientów naszego sklepu internetowego kołowrotek wędkarski jest wyposażony w bardzo mocne, starannie wykonane i solidne podzespoły. Umożliwia to szybkie nawinięcie na niego sporej ilości żyłki. Nasz kołowrotek zapewnia w 100% kontrolowany hol, nawet w przypadku ryb o dużej wadze, poławianych w niesprzyjającym terenie i warunkach. Proponowany przez nas kołowrotek wędkarski może posiadać hamulec przedni. To wyrób wyposażony także w wolny bieg.

Kołowrotek wędkarski o zaawansowanej konstrukcji

W kolekcjach zgromadzonych w naszym sklepie internetowym znajdują się kołowrotki karpiowe. To wyroby wędkarskie z tak zwanym wolnym biegiem. Jest to opcja dodatkowego sprzęgła, która wpływa na komfort wędkowania w każdych warunkach. Dzięki niej można bezpiecznie pozostawić wędkę na podpórce, nie martwiąc się o to, że zostanie ona uszkodzona czy wciągnięta na dno przez biorące ryby. Nowoczesne kołowrotki karpiowe mają nowoczesne rozwiązania technologiczne. To produkty dostępne w zróżnicowanych rozmiarach, w bardzo przystępnej cenie. Zastosowanie w tych produktach solidnych materiałów, umożliwia szybkie nawinięcie linki na szpulę, co zapewnia wysoki komfort posługiwania się tymi akcesoriami, niezależnie od wagi holowanej ryby.

Polecany dla poławiaczy ryb kołowrotek wędkarski jest w stanie przetrwać maksymalne obciążenia, zdarzające się w niełatwych łowiskach. To sprzęt renomowanej marki, co potwierdza jego wysoką jakość.

Dane firmy:

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Wędkarstwo