Attract to bogactwo zapachów do przynęt

SUPERFEED LIQUID PVA STICK BOOSTER 1000 ML

Zróżnicowane wersje smakowe, którymi wyróżnia się attract, pozwalają wykorzystywać go do skutecznego nęcenia ryb. To produkt, który jest łatwy do stosowania i nie wymaga czasochłonnego przygotowywania.

Na trudnych technicznie i łatwych łowiskach, warto używać dodatkowych preparatów, służących do nęcenia ryb. Jednym z nich jest profesjonalnie opracowany attract. To nowoczesny i bezpieczny dla środowiska naturalnego wyrób. Nie powoduje skażenia wód stojących i zbiorników wodnych o silnym nurcie. Dostępny w naszym sklepie internetowym attract stanowi alternatywę mocno skoncentrowanych, silnych aromatów wędkarskich, które nie zawsze mogą przydać się wędzarzom. Zastosowanie oferowanego attractu daje szansę na realne zwiększenie ilości złowionych ryb. Produkt może być stosowany, zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Attract – produkt wspomagający połów ryb, przeznaczony do stosowania z serią Carp Food

SUPERFEED LIQUID PVA STICK BOOSTER 1000 ML
SUPERFEED LIQUID PVA STICK BOOSTER 1000 ML

Skoncentrowany atraktor wędkarski jest wyrobem, który można nakładać na posiadaną przez siebie i specjalnie przygotowaną przynętę. Może ona być powleczona aromatami z serii Carp Food. Praktyczny i wygodny w dozowaniu atraktor wędkarski, może być używany również na organizowanych zawodach, dedykowanych amatorom połowu ryb, szczególnie karpiowatych. Regularne stosowanie tego wyrobu pozwala skutecznie zwabić karpie w pobliże wybranego przez siebie łowiska i zachęcić je do żerowania. To produkt w 100% biodegradowalny, który nie stanowi najmniejszego zagrożenia dla ekosystemu. Jest on całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

Czytaj także: Podbierak karpiowy zapewnia pomoc podczas holowania karpia

Skuteczny w działaniu attract powinien znaleźć się na wyposażeniu wędkarza. Ten skoncentrowany wyrób może być doskonałym dodatkiem do aromatów z serii Carp Food.

Dane firmy:

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Wędkarstwo