Sztangi idealne do pracy nad górnymi partiami ciała

Sztanga prosta ogumowana 30kg GSG-30 HMS

Stworzone do treningów siłowych sztangi przydadzą się kulturystom, a także osobom pasjonującym się sportom siłowym. To sprzęt, w który można wyposażyć kluby Fitness i domową siłownię.

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego sztangi to zestaw kulturystyczny z obciążeniem od 5 do nawet 50 kg. Produkty te można połączyć z ławką przeznaczoną do wyciskania leżąc lub też tego odbywającego się w pozycji siedzącej. Zdaniem producentów takich produktów, jak sztangi, korzystając z nich można osiągnąć pełny sukces treningu siłowego. Warto pamiętać jednak o tym, aby stopniowo zwiększać obciążenie. Tylko wówczas można uzyskać pożądane efekty w ustalonym odgórnie horyzoncie czasowym. Polecane przez nas sztangi można połączyć z ławką prostą i składaną, a także stojakami.

Sztangi do ćwiczeń siłowych

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także atrakcyjny cenowo gryf do sztangi. Jest to podstawowe wyposażenie zestawu do ćwiczeń siłowych w postaci ławeczki. Rekomendowany przez nas stalowy gryf może posiadać funkcjonalny zacisk. Dzięki temu można go wkomponować także w przestrzeń mieszkania bądź domu. Produkt ten można dopasować do obciążenia, co umożliwia przeprowadzenie treningu według własnych możliwości. Polecany przez nas gryf trafia do klienta z instrukcją obsługi w języku polskim i kartą gwarancyjną. To produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów w postaci stali odpornej na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne.

Podstawowym wyposażeniem klubów fitness, domowych siłowni, a także miejsc, w których przeprowadzane są treningi z użyciem obciążenia, może być gryf do sztangi. Jest to jeden z elementów zestawu do ćwiczeń z ciężarami o różnej wadze.

Dane firmy:

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Sport