Kettelbell do efektywnego treningu siłowego

Kettlebell żeliwny 8 kg KZG08 HMS

Zaprojektowany i wykonany z myślą o osobach pragnących przeprowadzić efektywny trening siłowy Kettlebell jest przyrządem do ćwiczeń przeznaczonym dla amatorów i profesjonalistów. Produkt ten jest dostępny w różnych wersjach do wyboru.

Promowane przez gwiazdy fitnessu i zawodowych kulturystów ćwiczenia z Kettlebell przynoszą spodziewany rezultat w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki nim można szybko rozwinąć muskulaturę, spalić tkankę tłuszczową, a także poprawić wygląd mięśni. Odpowiednio dobrane ćwiczenia z Kettlebell są bezpieczne nawet dla amatorów, ponieważ nie powodują one nadmiernego obciążenia przyczepów mięśniowych, co mogłoby w konsekwencji doprowadzić do ich zerwania. Ćwiczenia z Kettlebell można przeprowadzać nie tylko na salach treningowych, ale również na świeżym powietrzu. Jest to sprzęt łatwy do transportowania i bezproblemowy w przechowywaniu, również w zaciszu domowym.

Kettelbell – efektywny trening siłowy

Kettlebell żeliwny 8 kg KZG08 HMS

Odpowiednio dobrany Kettlebell jest odważnikiem, dzięki któremu można wzmocnić wiele grup mięśniowych, w tym bicepsów, tricepsów, a także mięśni pośladków, brzucha i nóg. Polecany przez nas odważnik jest powlekany gumą. To warstwa ochronna, dzięki której produkt ten może znajdować się na podłożu, nie powodując jego zarysowania czy też uszkodzeń mechanicznych. Każdy Kettlebell z naszego asortymentu sklepowego jest dostępny w różnych ciężarach. Można zdecydować się na produkty o wadze od 4 do nawet 28 kg.

Czytaj dalej: Klatki do ćwiczeń umożliwiają efektywny trening siłowy z różnymi obliczeniami

Polecane amatorom i zawodowcom ćwiczenia z Kettlebell stanowią świetne rozwiązanie dla osób pragnących wzmocnić siłę ramion, a także poprawić wygląd mięśni. Prawidłowo dobrany odważnik Kettlebell może pomóc w rozwoju muskulatury ramion, nóg lub pośladków.

Dane firmy:

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Sport