Wędzarnia to nowe horyzonty kulinarne

Płytka szamotowa 230 x 114 x 32 mm (40 AL) do izolacji wędzarni

Odpowiadająca potrzebom właścicieli firm gastronomicznych i osób pragnących serwować swoim gościom smaczne potrawy, wędzarnia to konstrukcja bezpieczna w eksploatacji i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki niej można w sposób naturalny zakonserwować wiele artykułów spożywczych.

Proces wędzenia dodaje wybranym potrawom charakterystycznego smaku i zapachu, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich walorów odżywczych. Z uwagi na powyższe coraz więcej osób decyduje się na to, aby na ich przydomowej posesji bądź też działce znalazła się wędzarnia. Jest to konstrukcja, dzięki której można przyrządzić różne dania, podając je swoim gościom bądź też klientom, odwiedzającym restaurację czy inny lokal gastronomiczny. Dobrej jakości wędzarnia z przeznaczeniem do samodzielnej budowy, cieszy się zainteresowaniem naszych klientów, ponieważ została ona bardzo pozytywnie oceniona przez osoby zajmujące się zawodowo konstruowaniem pieców opalanych drewnem i tych przeznaczonych do wypieku pizzy czy chleba. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wszystkie potrzebne elementy, przeznaczone do konstrukcji wyżej wymienionej budowli. Do tej kategorii zalicza się palenisko do wędzarni, dostępne w atrakcyjnej cenie.

Wędzarnia z przeznaczeniem do samodzielnej budowy

Nowoczesna wędzarnia może być wykorzystywana przez domowników do konserwowania wybranych potraw. To także sposób na urozmaicenie swojego menu poprzez wprowadzenie do niego produktów poddawanych obróbce termicznej, w różnych zakresach temperatur. Specjalna konstrukcja, którą posiada rekomendowana przez nas wędzarnia, pozwala na okazanie dymem dowolnie wybranych potraw, w taki sposób, aby nabrały one odpowiedniej kruchości, koloru, jak również zachwycały swoim smakiem i zapachem. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także funkcjonalne palenisko do wędzarni. Jest ono wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu nie ulega ono uszkodzeniom mechanicznym pod wpływem działania otwartego źródła ognia czy też podwyższonej temperatury.

Może Cię zainteresować: Wędzarnie nie jest trudno zbudowie

Podstawowym elementem wędzarni są części składowe, odporne na działanie wielu czynników. Do tej kategorii zalicza się z pewnością palenisko do wędzarni, ułatwiające obróbkę termiczną każdej potrawy.

Dane firmy: