Temida figurka, starożytny symbol sprawiedliwości

Statuetka TEMIDA

Solidnie wykonana Temida figurka to mosiężna statuetka, osadzona na prostokątnym cokole. Wyrób ten powstał w polskiej manufakturze, specjalizującej się w tworzeniu oryginalnych popiersi i symboli narodowych.

Nowoczesna Temida figurka to statuetka będąca odlewem z mosiądzu. Wyrób ten przedstawia boginię sprawiedliwości. To figurka osadzona na prostym, prostokątnym cokole w kształcie sztabki złota. Oryginalna Temida figurka może być elementem znajdującym się w gabinetach osób świadczących usługi prawne. Rekomendowana przez nas Temida figurka została wykonana w sposób bardzo staranny. To wyrób w całości pokryty trwałym lakierem, odpornym na uszkodzenia mechaniczne czy promieniowanie UV.

Temida figurka- wyjątkowa statuetka z mosiądzu

Statuetka TEMIDA na prostokątnym cokole Mosiądz
Statuetka TEMIDA na prostokątnym cokole Mosiądz

Wysokiej jakości Temida figurka może być elementem wyposażenia kancelarii prawniczych, a także urzędów i instytucji sądowniczych. Produkt ten został zabezpieczony przed korodowaniem, jak również zaśniedzeniem, spowodowanym działaniem wilgoci. Rekomendowana przez nas Temida figurka posiada stabilna podstawę, zabezpieczającą ten produkt przed przewróceniem się pod wpływem zahaczenia lub też gwałtownego podmuchu wiatru. Produkt ten może być także pomysłem na upominek z okazji urodzin lub imienin sędziego, prokuratura, radcy prawnego lub też adwokata.

Efektownie prezentująca się Temida figurka to odlew wykonany ze starannie dobranego materiału, którym jest mosiądz. Wyrób ten jest łatwy do utrzymania w czystości, jak również zachowuje swój estetyczny wygląd przez bardzo długi czas.

Dane firmy: