Akcesoria kąpielowe dla niemowlaka niezbędne przy jego opiece

szczotka i grzebyk dla dzieci i niemowląt

Przydatne w opiece nad noworodkiem, niemowlęciem i bardzo małym dzieckiem akcesoria kąpielowe, to produkty najlepszych marek. Wyroby te posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości, co potwierdza ich bezpieczeństwo użycia, nawet przez pociechy posiadające bardzo wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień i zaczerwienienia.

Nowoczesne akcesoria kąpielowe dla niemowląt to produkty niezbędne w opiece nad małym dzieckiem. Ułatwiają one oczyszczanie ciała, a także wykonywanie wszystkich zabiegów higienicznych, bez podrażnienia skóry lub też naruszania cebulek włosowych. Jednym z wyrobów z tej kategorii jest szczotka i grzebyk dla dzieci i niemowląt naturalne miękkie włosie. To zestaw atestowanych i certyfikowanych produktów, stworzonych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, niezawierającego plastyfikatorów, ropopochodnych substancji czy też metali ciężkich, niebezpiecznych dla zdrowia oraz życia małego dziecka. Szczotka i grzebyk dla dzieci i niemowląt posiada naturalne, miękkie włosie, przeznaczone do łagodnej pielęgnacji skóry głowy maluszka. W trakcie przygotowywania kąpieli przyda się z kolei termometr do wody niebieski. Jest to produkt ozdobiony efektowną grafiką, przedstawiającą misia Koalę. Wyrób ten ma za zadanie mierzyć temperaturę wody w wanience. Produkt ten może być także użyty do mierzenia temperatury, jaka panuje w danym pomieszczeniu. To bezpieczny termometr, nie zawierający rtęci.

Akcesoria kąpielowe i pielęgnacyjne

okrycie kąpielowe bambus-ręcznik z kapturkiem szary
Ręcznik kąpielowe bambus-ręcznik z kapturkiem

Produktem, który sprawdzi się w opiece nad maluchem i niemowlakiem jest szczoteczka do zębów i masażu dziąseł. Wyrób ten został zaprojektowany z udziałem stomatologów dziecięcych i ortodontów. To produkt przeznaczony do bardzo łagodnego masażu dziąseł maluszka. To wyrób, który może być używany do higieny jamy ustnej u dzieci do 12 miesiąca życia. Produkt ten jest bardzo przydatny w okresie ząbkowania. Jest on dostępny w komplecie z etui, przeznaczonym do higienicznego przechowywania szczoteczki. To element wykonany z trwałych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, nie zawierających bisfenolu A, będącego przyczyną powstawania poważnych problemów, związanych z podrażnieniem dziąseł, a także z zaczerwienieniem śluzówki. Do codziennego rytuału oczyszczania ciała malucha niezbędne jest okrycie kąpielowe bambus ręcznik z kapturkiem. To akcesorium, które ułatwi kąpiel noworodka i niemowlaka. Produkt ten jest dostępny w kolorze szarym z nadrukiem w postaci rodziny lisków. To wysokiej jakości akcesorium kąpielowe, które zapobiega wychłodzeniu ciała maluszka.

Warto przeczytać: Rolki to idealna zabawa na świeżym powietrzu

Wysokiej jakości akcesoria kąpielowe to niezbędne produkty, przydatne w opiece nad małym dzieckiem. Wyroby te są nie tylko funkcjonalne, ale i dostępne w różnym zakresie cenowym.

Dane firmy: