Chodniki podgumowane to trwała i wytrzymała ozdoba podłogi

CHODNIK FLOWERS ANTYPOŚLIZGOWY LIŚCIE KWIATY

Solidnie wykonane chodniki podgumowane to produkty m.in. z wysokiej jakości włókien polipropylenowych. Są one bardzo cenione z uwagi na swoją wytrzymałość.

Dobrej jakości chodniki podgumowane mogą znaleźć się w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych. Spodnia część tych produktów jest pokryta wysokiej jakości gumą, odporną na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie wilgoci. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu wybrany model chodnika nie ulega przesuwaniu czy też podwijaniu, nawet, gdy znajduje się na bardzo śliskim podłożu. Atrakcyjne cenowo chodniki podgumowane, dostępne również w ofercie naszego sklepu internetowego, mogą mieć syntetyczne runo o wysokości do 6 mm. Jest ono bardzo łatwe do czyszczenia, zarówno na sucho, jak i przy użyciu metody szamponowania.

Chodniki podgumowane z korzystną cenowo opcją sprzedaży na metry

CHODNIK FLOWERS ANTYPOŚLIZGOWY LIŚCIE KWIATY
CHODNIK FLOWERS ANTYPOŚLIZGOWY

Modne od wielu sezonów chodniki podgumowane na metry można dopasować do aranżacji danego pomieszczenia. Produkty te wyróżniają się oryginalną kolorystyką, jak również modnym wzornictwem, wpisującym się w aktualne trendy aranżacyjne. Proponowane przez nas wyroby mogą stanowić ozdobę korytarzy lub holi. Zwarte, sprężyste runo, którym wyróżniają się chodniki podgumowane na metry z naszego sklepu internetowego, nie gromadzi w swoim wnętrzu kurzu, roztoczy, pleśni i bakterii. Obszyte krawędzie tych wyrobów nie ulegają zbyt szybkiemu strzępieniu, co podwyższa ich walory estetyczne i użytkowe.

Czytaj również: Dywany nowoczesne do Twojego domu

Nowoczesne chodniki podgumowane na metry to wyroby wyróżniające się doskonałą izolacją od podłoża. Produkty te są dostępne w różnych wzorach do wyboru i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Dane firmy:

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Dom